Smaki Regionów – Święto regionalnej kuchni w Poznaniu

Targi Smaki Regionów to najsmaczniejsze wydarzenie tej jesieni!

Setki wystawców z całej Polski zaprezentują typowe dla swoich regionów potrawy, od tych najbardziej popularnych, po tajemne receptury. Niemal wszystkie województwa zjeżdżają się do Poznania, by wspólnie kultywować polską tradycję i promować kuchnię.
Weź udział w prawdziwej kulinarnej uczcie i podróży po specjałach z każdego zakątka kraju. Odwiedź nas na Międzynarodowych Targach Poznańskich i rozsmakuj się w staropolskiej, ekologicznej żywności!

WIELKOPOLSKA również tam będzie wraz z 29 producentami produktów regionalnych i lokalnych.

Wstęp na wydarzenie jest wolny!!

Kiedy odbędą się Targi Smaki Regionów 2022?

Czekamy na Was w dniach 24-26 września 2022, pawilon 3A.
Godziny otwarcia terenów targowych:
24-25.09.2022 ➡ 10:00 – 18:00
26.09.2022 ➡ 10:00 – 17:00

Kim są wystawcy?

Na Targach Smaki Regionów będzie można odwiedzić stoiska producentów naturalnych, ekologicznych wyrobów pochodzenia zwierzęcego i roślinnego. Nie zabraknie na pewno pysznych: wędlin, serów, miodów, konfitur, soków, ryb, nalewek.
A to tylko wycinek tego, co będzie na Was czekać na miejscu! To świetna okazja, by zaopatrzyć się w produkty najwyższej jakości. Tego nie znajdziesz w supermarkecie. Ale będziesz mieć na wyciągnięcie ręki na MTP 24-26 września 2022!

Co się będzie działo?

Poza stoiskami najlepszych producentów zdrowej żywności i degustacjami ich specjalności, czeka na Was też mnóstwo dodatkowych atrakcji.

  • Scena kulinarna i pokazy gotowania
  • Gość specjalny: Kurt Scheller – kucharz z charakterystycznym wąsikiem i nieodłącznym beretem na głowie, niepodważalny autorytet kulinarny na całym świecie, założyciel pierwszej w Polsce szkoły kulinarnej –Akademii Kulinarnej
  • Warsztaty w dla dzieci – strefa Minipiekarenki
  • Zajęcia dla dzieci prowadzone prze Polską Ekologię
  • Konkurs o Medal Targów Smaki Regionów
  • Uroczyste wręczenie Pereł – Nasze Kulinarne Dziedzictwo

Jak widzisz, każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. To idealna okazja by wybrać się całą rodziną czy paczką znajomych i poczęstować się najpyszniejszymi polskimi smakami.

WIELKOPOLSKA SERDECZNIE ZAPRASZA NA SWOJE STOISKO!!!