Wielkopolska na Targach Natura Food w Łodzi

Doskonałą okazją do wypromowania regionalnych smaków Wielkopolski, były targi Natura Food, które odbyły się w Łodzi.

Nikogo nie trzeba dziś przekonywać, że Targi NATURA FOOD i beECO, które odbyły się w Łodzi w terminie 7 – 9 października, to najważniejsze i największe targi ekobranży w Polsce i ścisła czołówka imprez tego typu w Europie Środkowo – Wschodniej.
W oficjalnym otwarciu Targów wzięli udział między innymi aktualny Minister Rolnictwa, Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, Krzysztof Grabowski, Wiceprazydent Miasta Łodzi, Krzysztof Piątkowski.

W gronie wystawców obecne są zarówno firmy dobrze rozpoznawalne na polskim rynku bioproduktów jak i przedsiębiorcy dopiero debiutujący ze swoją ofertą, prezentujący nowe produkty i innowacyjne rozwiązania.

Targi NATURA FOOD i beECO to niepowtarzalna okazja do zapoznania się w jednym miejscu i czasie z szeroką ofertą produktów wysokiej jakości wytwarzanych zarówno przez polskich, jak i zagranicznych producentów i przetwórców.

Co roku Targi odwiedza ponad 12 tys. osób wśród, których są przedstawiciele kadry menedżerskiej ekobiznesu, osoby odpowiedzialne za zakupy w sieciach handlowych i sklepach wielkopowierzchniowych, właściciele sklepów, hurtownicy i dystrybutorzy żywności, a także przedstawiciele ambasad.

Więcej na www.targi.lodz.pl/targi/miedzynarodowe-targi-zywnosci-ekologicznej-i-regionalnej-natura-food